change blog language
sledzenie paczki shein

Jak szybko i łatwo śledzić przesyłkę SHEIN [5 kroków]

Dokonałeś zakupu w sklepie modowym SHEIN i chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoje zamówienie? Dowiedz się, jak w prosty sposób śledzić przesyłkę SHEIN.

Autor artykułu: Olalla Mellado Redaktor i menedżer popularnych treści cyfrowych.

Zwłaszcza jeśli zaczniesz robić zakupy w SHEIN, będziesz mieć wątpliwości co do śledzenia przesyłek. Ale powinieneś wiedzieć, że jest to naprawdę łatwe, chociaż każde zamówienie jest śledzone inaczej.

SHEIN współpracuje z różnymi firmami przewozowymi, takimi jak: DHL, Correos para España (odpowiednik Estafeta w krajach Ameryki Łacińskiej), DHL, AMPM, Sendex, Ivoy.

Twoje zamówienie może współpracować z dowolną z tych firm przewozowych. Każde złożone zamówienie zostanie wysłane przez inną firmę przewozową. Dzieje się tak dlatego, że SHEIN równoważy przesyłki między różnymi firmami, aby przyspieszyć wysyłki i że nie ma wąskiego gardła, które opóźnia jakąkolwiek z paczek.

Jak śledzić przesyłkę SHEIN

W końcu dowiesz się, kiedy nadejdą zamówienia SHEIN. Oto kroki, które należy wykonać, aby śledzić zamówienie SHEIN :

 1. Uzyskaj dostęp do swoich zamówień SHEIN : musisz zalogować się do swojego użytkownika SHEIN ze strony internetowej lub ze swojego konta użytkownika i uzyskać dostęp do „Moich zamówień”.

 2. Przejdź do „Szczegółów zamówienia” : w sekcji „Moje zamówienia” kliknij „Szczegóły zamówienia”, a zobaczysz przycisk „Śledzenie”.

 3. Kliknij „Śledzenie” : po kliknięciu „Śledzenie” zobaczysz, gdzie znajduje się Twoje zamówienie, jego numer śledzenia i firmę przyjmującą zamówienie. Skopiuj numer śledzenia.

 4. Uzyskaj dostęp do firmy przewozowej : po zapoznaniu się z numerem śledzenia nadszedł czas, aby uzyskać dostęp do witryny internetowej firmy przewozowej i śledzić zamówienie.

  Na stronie internetowej przewoźnika musisz skopiować i wkleić swój kod, aby zawierał więcej informacji o tym, gdzie znajduje się Twoje zamówienie.

  Następnie pokazuję linki do stron internetowych firm transportowych, na których można śledzić przesyłkę SHEIN :

  - Śledź przesyłkę SHEIN Post: Tutaj możesz śledzić przesyłkę SHEIN wysłaną przez pocztę .

  - Śledź pakiet SHEIN firmy Ivoy: tutaj możesz śledzić swoją paczkę SHEIN wysłaną przez Ivoy .

  - Śledź pakiet Sendex SHEIN: tutaj możesz śledzić przesyłkę SHEIN wysłaną przez Sendex .

  - Śledź pakiet Estafeta SHEIN: tutaj możesz śledzić przesyłkę SHEIN wysłaną przez pocztę .

  - Śledź pakiet SHEIN Redpack: tutaj możesz śledzić przesyłkę SHEIN wysłaną przez Redpack .

  — Śledź pakiet AMPM SHEIN: tutaj możesz śledzić przesyłkę SHEIN wysłaną przez AMPM .

  - Śledź przesyłkę DHL SHEIN: tutaj możesz śledzić przesyłkę SHEIN wysłaną przez DHL .

Mam nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie przydatny. Powinieneś wiedzieć, że na tym blogu nadal znajdziesz więcej przydatnych artykułów o SHEIN.